Shqip | English
 

Apartament per shitje, 1+1+ holl, 60 m².

- SHITET APARTAMENT 1+1 (+1 DHOME E VOGEL ME DRITARE, NE NJE PALLAT EGZISTUES ME HYRJE DIREKTE NGA RRUGA BARDHYL..
- Ne nje zone jashte unazes se vogel te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra jeshile).
- Rruge me trafik te kufizuar te makinave dhe njerezve. (Ne harten e rrugeve - ngjyra kafe)
- Ndertim egzistues.
- Ndertim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
- Pamje e lire pa objekte qe pengojne ndricimin.
- Pa Mobilim (Bosh).
- Banjo e cilesise shume te mire dhe bashkekohore.

 • Qyteti: Tirane
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Kati: 1 (ndertese 5 kateshe)
 • Dhoma: 1
 • Guzhine: 1
 • Dhome ndenjie: 1
 • Banjo: 1
 • Orientimi: Lindje
 • Info: APARTAMENT TOTALISHT I RIKONSTRUKTUAR,(PLLAKA, DYER, DRITARE DOPIOXHAM, GRILA, ETJ. PAMJEN NGA ANA E BRENDSHME E PALLATIT. DHOMA E DYTE (E VOGEL POR ME DRITARE) MUND TE PERSHTATET PER VENDOSJEN E NJE KREVATI.
 • Cmimi: 55,000 Euro
 • Kodi: SAP1 170120
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC