Shqip | English
 

Vile per qira, 4+2+ holl, 330 m².

- Jepet me qira Vile 4 kateshe ne Rrugen. "Mihal Grameno", ne nje zone rezidenciale te preferuar per qetesine dhe ajrin e paster..
- Ne nje zone jashte unazes se vogel te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra jeshile).
- Rruge me dendesi mesatare te levizjes se njerezve e makinave. (Ne harten e rrugeve - ngjyra blu)
- Ndertim i ri.
- Ndertim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
- Pamje e lire, pa ndertime ne afersi.
- Pa Mobilim (Bosh).
- Garazhd individual, i mbyllur.
- Banjo e cilesise shume te mire dhe bashkekohore.

  • Qyteti: Tirane
  • Siperfaqe: 330 m²
  • Kati: 3 (ndertese 3 kateshe)
  • Dhoma: 4
  • Guzhine: 2
  • Dhome ndenjie: 2
  • Banjo: 4
  • Info: Kati perdhe: bodrum+garazh per 2 makina, (parkim per 2 makina te tjera ne oborr) Tre kate nga 110 m2, 2 sallone, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 1 studio, ambjent ndenje, 3 banjo, 2 veranda te vogla, (njera e mbuluar me tende), ballkon rreth e qark shtepise dhe tarrace.. Obor te gjelberuara.
  • Cmimi: 1,500 Euro
  • Kodi: QVIL4 17031
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC