Shqip | English
 

Vile per qira, 5+1+ holl, 560 m².

- Jepet me qira vile 3 kate me 5 dhoma gjumi ne nje zone rezidenciale te preferuar per vila TEK KOMPLEKSI DINAMO, .
- Ne nje zone jashte unazes se vogel te Tiranes (Ne harten e zonave - ngjyra jeshile).
- Rruge me dendesi mesatare te levizjes se njerezve e makinave. (Ne harten e rrugeve - ngjyra blu)
- Ndertim i ri.
- Ndertim i cilesise shume te mire dhe bashkekohore.
- Pamje e lire pa objekte qe pengojne ndricimin.
- Pa Mobilim (Bosh).
- Vend parkimi I hapur, individual i ruajtur, nen objekt.
- Banjo e cilesise shume te mire dhe bashkekohore.

  • Qyteti: Tirane
  • Siperfaqe: 560 m²
  • Dhoma: 5
  • Guzhine: 1
  • Dhome ndenjie: 1
  • Banjo: 3
  • Orientimi: Jug-Perendim
  • Info: VILA KA CILESI TE MIRE NDERTIMI, KA SISTEM KALDAJE, KA GATIMIN TE MOBILUAR, KA NJE DOLAP RROBASH NE DHOMEN E MADHE NE KATIN E DYTE, KA ORGANIZIM TE MIRE, KA VERANDE RRETH 120M2 NE KATIN E TRETE PAPAFINGO.KA GARAZH NE KATIN PERDHE ME DALJE TE VECANTE NGA VILA.
  • Cmimi: 1,800 Euro
  • Kodi: QVIL5 16101
Postoje tek nje mik.
Emri juaj
E-mail i shokut tuaj
Mesazhi
 
Jam i interesuar.
Emri juaj
Tel/Cel
E-mail
 

 

Copyright ©. All rights reserved 1st Real Estate. Design by ENIAC